Categories
„Sodiname“

Pradedame akciją „Sodiname“

Sveiki! Mes esame mokiniai iš „Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro“. Organizuojame akciją „Sodiname“, kurios pagrindinis tikslas – pasodinti kuo daugiau medelių visoje Lietuvoje.
Mes išsiuntėme 60 laiškų visoms Lietuvos savivaldybėms ir gauname daug klausimų. Norėtumėme jums papasakoti, kas tai per akcija ir ko mes siekiame.
Mūsų tikslas – atsodinti iškirstus miškus, papuošti Lietuvą žaluma ir grožiu. Mes tikimės pažadinti tautą, kad atmerktų akis ir pamatytų gražią žalumą.
Kad šią akciją įgyvendintume, kiekvienoje savivaldybėje planuojame pasodinti po 500 medžių. Ieškome partnerių, kurie galėtų mums suteikti medelių. Taip pat ieškome koordinatorių, kurie galėtų sutelkti žmones savivaldybėse ir padėtų rengti medelių sodinimo talkas.
Kviečiame prisijungti ir tave!

Susidomėjusius šia akcija kviečiame rašyti laišką į info@gyvasekla.lt 

2 replies on “Pradedame akciją „Sodiname“”

Sveikintina!Saunuoliai jaunuoliai!Manau susidomejusiu ir pagalbininku tikrai atsiras.Si zinia bus pagarsinta jau artimiausiu metu Saus.26d Sekmes jums!

Kviečiu visus žmones dalyvauti projekte „Kedro riešutų sodai Lietuvai“, veisti pas save Sibirinio ir Korėjinio kedro gamtinius medelynus ir sodus. Galiu suteikti sėklų, sodinukų, perduoti savo Kedrų auginimo Lietuvoje 17-likos metų patirtį. Tel. 8 655 38032

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *